photo-1458134580443-fbb0743304eb.jpeg
wizualizacja sali.jpg
photo-1458134580443-fbb0743304eb.jpeg

Poznaj nas


SCROLL DOWN

Poznaj nas


 

Kadra przedszkola

 

 
 
3.png

Anna Borowiec

logopeda, pedagog, nauczyciel wczesnej edukacji, właściciel i dyrektor przedszkola Mróweczki

Pracę z dziećmi rozpoczęłam już podczas studiów logopedycznych. Pracowałam w wielu przedszkolach, głównie jako logopeda, ale także jako wychowawca grupy przedszkolnej. Przebywając z różnymi ludźmi, tymi mniej lub bardziej przygotowanymi na sprostanie wymaganiom pracy z grupą dzieci, zapragnęłam stworzyć placówkę nastawioną na dziecko i jego potrzeby. Moją główną misją jest pomoc dzieciom w rozwijaniu ich naturalnych zdolności i talentów. W czasie wolnym nałogowo czytam kryminały. Jestem ogromną miłośniczką zwierząt i dumną posiadaczką psa o imieniu Figa oraz świnki morskiej - Chrupka.

 
32215019_1842703835773995_6256060521678635008_n.png

Małgorzata Kościelska

zastępca dyrektora, obecnie na urlopie macierzyńskim.

Jestem absolwentką Filologii Polskiej na Uniwersytecie Gdańskim ze specjalnością nauczycielską. Swoją przyszłość chcę jednak związać z pracą z młodszymi dziećmi, dlatego też studia kontynuuje na kierunku pedagogika. Od zawsze praca z najmłodszymi przynosiła mi wiele radości. Pasję tę przełożyłam na pracę jako animator i wychowawca na koloniach i zielonych szkołach. To właśnie tam nauczyłam się, że szczerość i uśmiech dziecka są tym, co cieszy mnie najbardziej. Moje życie wypełnia muzyka - jestem rozśpiewanym sopranem w Chórze Music Everywhere, a w wolnych chwilach lubię rozwiązywać krzyżówki i czytać, zawsze w towarzystwie kubka dobrej kawy.

 
justyna_jaskiewicz.jpg

Justyna Jaśkiewicz

wychowawca grupy "Biedronki"

Jestem absolwentką pracy socjalnej z rewalidacją oraz pedagogiki przedszkolnej  z terapią pedagogiczną. W tym roku rozpoczynam również studia podyplomowe z edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika). Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję. Kocham swoją pracę, bo kocham najcudowniejsze istoty tego świata. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie, bo każde z nich jest niepowtarzalnym małym człowiekiem, które ma uczucia. Staram się być dla dzieci nie tylko nauczycielem, ale też przyjacielem. W wolnych chwilach czytam książki, głównie z nutką psychologiczną, spaceruję, gotuję i piekę.

 
julia_czerwinska.jpg

Julia Czerwińska

asystent nauczyciela w grupie “Biedronki“

Jestem studentką Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną. Pracę w przedszkolu “Mróweczki” rozpoczęłam, by rozwijać swoje kwalifikacje oraz sprawdzić siebie w roli asystenta nauczyciela. Przez możliwość pracy w przedszkolu zdobędę doświadczenie w pracy z dziećmi, poznam techniki nauczania oraz rozwinę w sobie najważniejsze cechy, które musi posiadać każdy, kto pracuje z dziećmi – nieograniczone pokłady pomysłów, uśmiechu i cierpliwości. 
Każde dziecko jest inne, wyjątkowe, co sprawia, że praca z nimi jest niezwykła. Podczas swojej pracy w przedszkolu pragnę dawać dzieciom jak najwięcej z siebie. Pragnę je wspierać, pomagać, pokazywać świat, w który wkraczają małymi kroczkami. Mam nadzieję, że z czasem stanę się ich najlepszym przyjacielem.
W wolnym czasie czytam książki, oglądam seriale, spaceruję. Obecnie posiadam rybki, a ze względu na moją miłość do czworonożnych przyjaciół, w planach mam adopcję psa.

 
anna_koc.jpg

ANNA KOC

wychowawca grupy "Sówki"

Jestem studentką Wyższej Szkoły Komunikacji Społecznej w Gdyni na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Do tej pory pracowałam jako korepetytorka z dziećmi w wieku 7-13 lat. W chwili obecnej rozpoczęłam prace w „Mróweczkach”, by rozwijać swoje kwalifikacje. Zamierzam dawać dzieciom czułość, ciepło ale też dbać o ich rozwój intelektualny. Prywatnie kocham zwierzęta, posiadam dwa psy, sześć papug falistych i rybki.

 
klaudia_falkiewicz.jpg

Klaudia Falkiewicz

asystent nauczyciela w grupie “Sówki“

Jestem absolwentką szkoły policealnej o profilu opiekunki dziecięcej. Pracę z dziećmi rozpoczęłam ponad 10 lat temu jako opiekunka domowa. Opiekowałam się dziećmi od chwili, gdy ukończyły szósty miesiąc życia, aż do momentu rozpoczęcia ich przygody z przedszkolem. Poprzez wieloletnią opiekę nad dziećmi nabyłam wielu pozytywnych cech, jakimi są cierpliwość, umiejętność integracji, a także duża odporność na stres. Od wielu lat aktywnie działam jako animator dziecięcy oraz wychowawca kolonijny, dzięki czemu poszerzyłam swój poziom kreatywności, nauczyłam się indywidualnego podejścia do dziecka i jego potrzeb. Kocham pracę z dziećmi i to w tym kierunku będę się wciąż rozwijać. W wolnych chwilach uprawiam fitness oraz dużo spaceruję z moim wiernym, adoptowanym, czworonożnym przyjacielem. Czytam też dużo książek i wciąż pogłębiam swoją wiedzę związaną z pracą z dziećmi.

 
32191166_1842703869107325_2574173603587162112_n.png

Anna Malinowska

wychowawca grupy "Tygryski"

Jestem absolwentką wczesnej edukacji z kształceniem integracyjnym oraz rewalidacji z wczesnym wspomaganiem rozwoju. Pracę z dziećmi rozpoczynałam jako opiekunka u osób prywatnych, później kontynuowałam ją jako nauczyciel wychowania przedszkolnego. Każde dziecko jest inne i pracę z każdym z nich traktuję jako pewien rodzaj wyzwania. Staram się rozwijać w nich samodzielność i uczyć poznawać świat na wiele sposobów. Prywatnie mieszkam razem z dwiema papugami nimfami, chodzę na długie spacery, pochłaniam książki, oglądam seriale i tworzę pomoce dydaktyczne. 

 
monika_janus.jpg

Monika Janus

asystent nauczyciela w grupie "Tygryski"

Jestem absolwentką Szkoły Medycznej. Swoją przygodę z opieką nad dziećmi zaczęłam w żłobku, następnie pracowałam w przedszkolu jako opiekunka dziecięca. Praca z dziećmi przynosi mi wiele radości i satysfakcji, ponieważ robię to, co lubię. Staram się, aby dzieci chętnie przychodziły do przedszkola, organizuję im różnorodne i ciekawe zabawy zapewniające ich prawidłowy rozwój. Bardzo lubię to, co robię. Jestem dumna, że dzięki mnie dzieci poznają otaczający je świat. W moim życiu od zawsze obecne są sport i muzyka. Jestem osobą uśmiechniętą i pozytywną, cenię sobie kreatywność, którą staram się wykorzystywać w swojej pracy. W wolnych chwilach lubię czytać książki. 

 
Zaznaczenie_113.png

Anna Jamiołkowska

Zajęcia gimnastyczne i taneczne

Pogodna, wesoła i energiczna osoba, od dziecka związana z tańcem. Jestem Mistrzynią Polski solo Disco dance z 2011 roku oraz ostatnią Polka w Finale Mistrzostw Europy. Po zakończeniu kariery solowej, swoją wiedzę poszerzałam w tańcu towarzyskim zdobywając klasę „A” w tańcach latynoamerykańskich. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i sportu w Gdańsku o specjalizacji trener personalny. Obecnie sędzia I kategorii Polskiej Federacji Tańca i instruktor tańca nowoczesnego Disco Dance. Oprócz tańca moją pasją jest rękodzieło, lekkoatletyka, języki obce oraz rozwój osobisty. Gdybym miała siebie opisać w jednym zdaniu: "w niewielkim ciele wielki temperament"

wizualizacja sali.jpg

Tak wygląda nasze przedszkole


Tak wygląda nasze przedszkole